Ankara Deport (Sınır Dışı) Avukatı

Ankara deport (sınır dışı) avukatı, yabancı kişi hakkında deport karar verildikten sonraki hukuki sürecin yönetilmesinde aktif rol oynamaktadır. Deport işlemleri sırasında oluşabilecek her türlü durumda hataya mehil vermemek adına hak mağduriyetlerinin oluşmaması adına çalışmaktadır. Her avukatın her davada aktif yer alabilme hakkı bulunmakta fakat avukatların kendi ilgileri dahilinde çalışmak istedikleri alanlar farklılık gösterebilmektedir. Deport işlemlerine karşı süreci takip eden ve hukuki yollara başvurma yetkisini kazanan kişiler de tecrübelerini sınır dışı avukatı olarak aktarabilmektedir.

Deport (Sınır Dışı) Avukatları Hangi Davalara Bakar?

Deport davalarına bakan avukatlar alanı üzerine yoğunlaşmış tercübeli ve araştırmacı kişilerdir. Yabancı ülkelerde yaşayan vatandaşların veya yabancı ülke vatandaşlarının hukuk süreçlerinde aktif rol oynamaktadır. Ankara en iyi deport (sınır dışı) avukatı yetkinlikleri kapsamında belirli davalara girmektedir. Bu davalar şu şekilde sıralanabilir;

  1. Türk vatandaşlığının kazanılması 
  2. Sınır dışı işlemleri
  3. Deport kararına itiraz ve davaları
  4. İdari gözetim kararına itiraz davaları
  5. Deport kaldırma işlemleri
  6. Boşanma ve aile hukuku davaları
  7. Miras hukuku davaları
  8. Yurt dışı tahditleri ve kodları davaları

Deport Olan Biri Nasıl Giriş Yapabilir?

Yabancı deport kaldırma işlemi ülke sınırları içerisinde yasal yükümlülüklerini yerine getirmediği için kanuni düzenlemeler ile öngörülmüş bir işlem olarak bilinmektedir. En fazla 5 yıl süre ile sınırlandırılabilen Türkiye Cumhuriyeti giriş yasası en çok bilinen yasaların başında gelmektedir. Yabancıların ülke giriş çıkışlarında vize ihlali yaptıkları sürede para cezasına çevrilmekte olduğu görülmektedir. Kişilerin subjektif özellikleri ele alındığında deport kararına gerekçe olarak gösterilebilir ve Ankara uzman deport (sınır dışı) avukatı tavsiye tecrübeleriyle bu süreyi en kısa sürede aşmayı sağlayabilmektedir. 

Avukat Görkem Demircan Deport (Sınır Dışı) Avukatlığı Hizmetini Nasıl Sunmaktadır?

Ankara deport (sınır dışı) avukatı, Görkem Demircan alanında tecrübeli ve araştırmacı bir avukatlık hizmeti sunmaktadır. Yabancılar vize kuralları ile ilgili sıkıntı yaşadığında veya oturma izni iptali gibi benzer durumlarda, ahlaka aykırı davranışlar sergilendiğinde sınır dışı edilme kararı deport kararı olarak adlandırılmaktadır. İdari süreç devam ederken deport kararlarının işlenmesi ile ilgili kısımda idare mahkemesinde iptal davalarını sürdürmekte de olabildiğince olgun ve stratejik yaklaşımları ile göz doldurmaktadır.

Ankara Deport(Sınır Dışı) Avukatı Vekalet Ücreti 

Her davaya bakabilecek yetkinlikte hukuk fakültesi mezunu olan avukatlar kendi ilgi ve eğitimleri ile birlikte alanlara ayrılmaktadır. Ankara deport(sınır dışı) avukatı ücretleri de tecrübe ve bilgi birikimleri de göz önünde bulundurularak kendi içlerinde artış gösterebilmektedir. Davanın en doğru şekilde müvekkil lehine sonuçlanması için doğru avukat ile çalışmak da önemli bir detay  olarak bilinmektedir.

Avukat Görkem Demircan ile Nasıl İletişim Kurabilirim?

Ankara deport (sınır dışı) avukatı tavsiye edilenler arasında göze çarpan ve yetkinlikleri ile davanın seyrini olumlu bir şekilde sonuçlandırılmasını sağlayan Görkem Demircan ile kendi kişisel iletişim numarasına ulaşarak veya mail adresi üzerinde iletişim kurulabilmektedir. Bunun dışında büro adresinden birebir danışmanlık alınabilir ve sonucunda dava seyri için iyi bir avukatla çalışma fırsatı da edinilebilmektedir. 

Deport Cezası Paraya Çevrilir mi?

Vize ihlali gibi daha hafif olarak görülen deport cezaları paraya çevrilebilmektedir. Fakat Ahlaki suçlar sebebiyle veya kaçakçılık gibi suçlar ile alınan deport cezaları paraya çevrilememektedir. Bu konuda doğru bilgiyi edinebilmek adına Ankara deport( sınır dışı) avukatı ile danışmanlık alınabilmekte ve en sağlıklı bilgiye ulaşmak mümkün görülmektedir. Bu yüzden de davanın veya yürütülen süürecin sağlığı bakımından en önemlisi doğru avukatla çalışabilmek konusuna dikkat edilmelidir. 

Call Now Button